Opis obiektu

Opis obiektu


Etiuda Zakopane to wyjątkowy, ekskluzywny budynek, wykonany z płazów drewnianych, w nowoczesnym stylu zakopiańskim, położony w sercu miasta Zakopane, w odległości 150m od środkowej części Krupówek. 

Obiekt składa się z sześciu niezależnych, 3-poziomowych apartamentów. Każdy apartament to luksusowo wykończony dom w zabudowie szeregowej z osobnym wejściem, o powierzchni 110m2, składający się z salonu z kominkiem i tarasem, aneksu kuchennego, 3 sypialni z balkonami oraz 3 łazienek. 

Położenie w drugiej linii zabudowy sprawia, że mimo lokalizacji w ścisłym centrum Zakopanego goście mogą odpocząć od miejskiego zgiełku, a okoliczna niska, willowa zabudowa pozwala cieszyć się pięknym widokiem na Giewont.  

Obiekt dysponuje własnym parkingiem który jest bezpłatnie do dyspozycji gości. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany 24 godziny na dobę przez Solid Security.

Projekt


Budynek zaprojektowali Jan Karpiel Bułecka oraz Marcin Steindel z uznanej pracowni architektonicznej Karpiel - Steindel i jest współczesną interpretacją zakopiańskiego stylu. Budynek został wykonany w tradycyjny sposób (bez użycia gwoździ) z płazów jodłowych ze zdobieniami z modrzewia, natomiast we wnętrzu dodatkowo został wykorzystany jesion oraz świerk.

Wnętrza zostały zaprojektowane w autorskiej pracowni Studio Formy prowadzonej przez Agnieszkę Burzykowską-Walkosz. Wyróżniają się funkcjonalnym układem, który wespół z drewnianym wykończeniem i przytulnymi dodatkami tworzą spójną harmonię nowoczesnego designu z nutą tradycji. 

Kontakt


Etiuda Zakopane
ul. Piłsudskiego 8B
34-500 Zakopane

Rezydent: +48 606 312 247